Jak získat report?

Získání přesných a podrobných reportů je nezbytné pro informované rozhodování a úspěšné obchodní strategie. Pojďte se podívat, jak získat tyto důležité informace – ať už potřebujete pravidelný přístup k datům, nebo jen jednorázový report.

Jednorázový
report

Pokud řešíte jen aktuální potřebu, můžete si objednat report zde. Pro objednání je nutné provést krátkou registraci, následně vše zaplatíte skrz platební bránu a za pár chvil (objednáváte-li online report), budete mít potřebné informace u sebe v počítači.

Pravidelné
prověřování

Do SkyMinderu se přistupuje skrz aplikaci Cribis, která poskytuje informace o českých a slovenských firmách. Záleží jen na vás, jestli budete chtít mít komplexní informace i domácích subjektech, nebo vás zajímají jen zahraniční firmy. Dejte nám vědět ve formuláři níže.

Napojení
přes API

Chcete-li napojit SkyMinder přes API do interních systémů, koukněte do sekce API & partneři, případně nás rovnou kontaktujte prostřednictvím formuláře níže.

Máte zájem vyzkoušet SkyMinder?

Ať už vás zajímá pravidelný odběr reportů, nebo napojení přes API, zanechte nám zprávu prostřednictvím tohoto formuláře a my se s vámi co nejdříve spojíme a domluvíme detaily.